De Get! Daha Neler…

Bir yerden düğmeye basıldı ki;

Eski başbakan eskisi Ahmet Davutoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu ve feto sevici yazarlar birlik olmuşçasına hep bir ağızdan aynı şeyi söylüyorlar.

Neymiş?

Koronavirüsle yapılan mücadele de ihtiyaç olduğu için ve daha kötü günler görmememiz için KHK ile görevden atılan sağlık çalışanları (fetovirüsler) tekrar göreve alınacakmış. İhtiyaç varmış, virüs varmış, salgın varmış…

De get! Daha neler…

Anlaşılan şu zor günleri tabiri caizse krizi fırsata çevirmeye çalışıyorlar!

Vatanına ve milletine bağlı canla başla çalışan ailesini, çoluk çocuğunu evde bırakıp gece gündüz demeden hastanelerde birkaç saatlik uykuyla görevine devam eden mesai gözetmeyen doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımızın arasına bu fetovirüsleri almak en başta onlara saygısızlık değil mi? Bu teklifte nasıl bulunabiliyorsunuz.

İçinizdeki Pensilvanya rahat durmuyor herhalde. Kaynadıkça kaynıyor; bu sebeple herkes eteğindeki taşları dökmeye başladı.

Ama unutmamanız gereken bir durum var. Bu millet katilinden medet umacak kadar aciz ve aşağılık değil. Zaten onlar devletin bünyesinde çalışacak olsalardı ihraç edilmezlerdi. Akıllarını ve ruhlarını başka bir iradeye teslim eden insanlardan kimseye fayda gelmez. Bu ülkenin vatan hainlerine ihtiyacı yok. Ayrıca virüsü çoğaltıp daha birçok vatandaşımıza bulaştırmayacakları ne malum.

Allah’ın izniyle 2 aya kadar bitecek olan bir virüs salgını için devlete tekrar sızacaklar hazır fırsatını bulmuşken. Zannediyorlar ki; denize düşen herkes yılana sarılır. Yok öyle yağma. Bu asil millet yapılan hainliği unuttu mu sandınız.

Böyle olağanüstü zamanlarda bu meseleyi gündeme getirip zamanla normalleştirmeye çalışıyorlar. Devlet az biraz merhamet gösterecek olsa; bunlar yarın öbür gün pkklıları da salın diyecekler. Ve dahası…

Demediler mi?

‘’Biz daha başkan aponun heykelini dikeceğiz heykelini’’ diyen saz çalan adamıda savunmadılar mı, ellerinden gelse onu da salın demezler mi? Yok efendim yok boşuna dememişler merhametten maraz doğar diye. Hainlere merhamet edilmez…

Bunlar adeta fetonün sözcülüğüne savunmuşlar. Ne dediklerinin farkında değil gibiler ya da bu halkı kendileri gibi saf zannediyorlar.

Zannetmesinler. Çünkü Sağlık bakanlığı hem var olan ihtiyacı gidermek hem de ağızlarını kapatmak adına 32 bin yeni personel alımı gerçekleştiriyor.

Hem de mevcut sağlık çalışanına performans ödemeleri kapsamında 3 ay boyunca üst seviyede ödeme gerçekleştirecek. Bundan dolayı 4,5 milyar TL kaynak sağlandı.

Sıcağı sıcağına atılan bu adım mutluluk ve ümit verici oldu.

Evde kalın, sağlık ve afiyette kalın inşaallah.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Latif
Latif - 2 hafta Önce

Kılıçdaroğlunuda bir hastaneye başhekim atayalim olsun bitsin

Plc sdt
Plc sdt - 2 hafta Önce

Bunlar türkiye için virüsten daha tehlikeliler.

Alpr
Alpr - 2 hafta Önce

Bence virüsü bunlara salalım. Hem virüs bunlara giderse bunlar benden daha tehlikeli der vatanı terkeder bizde salgından kurtulmuş oluruz.

Kuruyemişçi
Kuruyemişçi - 2 hafta Önce

Millet bunlardan kaçıyor siz bunları millete mi salacaksınız Allah muhafaza

Yilmaz
Yilmaz - 2 hafta Önce

Lutfen dikkatli dinleyelim gorevden alinann ve hakkinda sorusturma aciomamis yada herhangi bir cezai islem yapilmamis savcilik mufettis gibi aklanmis kisiler donsun diyor zaten kanunda oyle diyor ama kanunu uygulayan var mi belli degil

Serhat Karalar
Serhat Karalar @Yilmaz - 2 hafta Önce

önce 'sarı inek' sonra devamı değil mi...